proč randstad

Vyhledávání talentů je naší vášní a každodenní výzvou. Dosadit toho správného člověka na tu správnou pozici je smyslem naší práce. Měníme pozitivním směrem životy našich klientů i kandidátů. Na personálním trhu se pohybujeme již 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

utváříme svět práce

utváříme svět práce

Vyhledávání talentů je naší vášní a každodenní výzvou. Dosadit toho správného člověka na tu správnou pozici je smyslem naší práce. Měníme pozitivním směrem životy našich klientů i kandidátů. Na personálním trhu se pohybujeme již 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

60 let na trhu práce

60 let na trhu práce

Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

celosvětově zaměstnáváme přes 600 000 lidí

celosvětově zaměstnáváme přes 600 000 lidí

To nás řadí mezi největší zaměstnavatele. Díky nám také řada lidí získá svou první práci, která jim pak umožní posunout se dál.

jsme ve 38 zemích světa

jsme ve 38 zemích světa

Mezi naše spokojené zákazníky patří významní hráči v oblasti automobilového, gumárenského, petrochemického či strojírenského průmyslu.

nejsme „jen“ personální agentura

nejsme „jen“ personální agentura

Poskytujeme náborová řešení přesně podle vašich potřeb a jsme schopní dodat do vaší firmy jednotlivce, menší týmy i celá oddělení prověřených zaměstnanců od dělnických pozic až po nejvyšší management. Umíme vést výběrová řízení od A do Z a dokonale se orientujeme v oblasti lidských zdrojů.

globální lídr v poskytování personálních služeb

2. největší poskytovatel personálních služeb na světě

Také díky tomu se pyšníme absolutním prvenstvím v průzkumu spokojenosti zákazníků s personálními agenturami časopisu HRO Today v roce 2015.

denně najdeme práci min. 1 člověku v ČR

denně najdeme práci minimálně 1 člověku v ČR

Na naše konzultanty se můžete kdykoli spolehnout, tvoří týmy zaměřené na konkrétní obory, ve kterých mají zkušenosti. Své kandidáty si hýčkají a jsou s nimi stále v kontaktu.

přímo zaměstnáváme 11 500 lidí v ČR

přímo zaměstnáváme 11 500 lidí v ČR

Tito lidé pracují u našich klientů – výrobních, logistických, potravinářských či technologických firmách.

jsme zodpovědní vůči okolnímu prostředí

sponzorujeme dobročinné a sportovní projekty

Třídíme, recyklujeme a když to jde, raději využíváme hlavně hromadnou dopravu. Snažíme se kultivovat standarty kvality v našem oboru a prosazujeme legislativní opatření, která přispívají ke zlepšení situace na trhu práce.

sponzorujeme dobročinné a sportovní projekty

více než 600 firemních klientů
Podporujeme naše zaměstnance v dobrovolnických aktivitách a všem jsme věnovali 8 placených hodin ročně pro jejich dobrovolnickou činnost, podporujeme azylové centrum pro děti Dům tří přání, mnozí naši zaměstnanci se stali Dobrými Anděli a pomáhají tak dětem a jejich rodinách v těžkých životních situacích, globálně spolupracuje s organizací Volunteers Overseas (VSO).

více než 600 firemních klientů

jsme zodpovědní vůči okolnímu prostředí

Poskytujeme profesionální a bezchybnou péči a pomáháme nacházet řešení i v situacích, kde zdánlivě žádná nejsou.

z každého koutu ČR to k nám máte blízko

z každého koutu ČR to k nám máte blízko

Vyberte si jednu z 9 poboček a kontaktujte nás. Pomůžeme vám najít práci snů nebo najdeme ty správné zaměstnance do vaší firmy.

vaše příběhy