náš tým randstad

Motorem, který pohání náš růst, výkonnost a úspěch, jsou naši lidé. Soustředíme se na budování týmů konzultantů – náborových expertů, kteří se perfektně vyznají v konkrétních oborech a segmentech trhu. Mohou vám tak nabídnout nepřeberné množství nabídek zaměstnání ve vašem oboru. Poradí vám také s přípravou na pohovor u konkrétní společnosti i s vaší kariérou obecně.

o nás

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

přidejte se k nám

naše firemní kultura

V Randstadu si zakládáme na otevřené a přátelské kultuře a pro naše zaměstnance vytváříme kreativní a inspirující pracovní prostředí, kde je prostor pro diskuzi a svobodné vyjadřování. Naším cílem je tvořit zaměstnancům prostor pro další rozvoj a poskytovat jim rozmanitou a nestereotypní práci. Více o tom co vás u nás čeká se dozvíte zde.


náš Randstad

jak to u nás vypadá